Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742024974

Hill's Science Plan, Ushqim me pulë për këlyshë, 2.5 kg

€25,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqim me pulë për këlyshët e racate të mesme, është i formuluar me kujdes për nevojat e zhvillimit të këlyshëve, në mënyrë që ata të kenë fillimin më të mirë në jetë dhe të rriten në potencialin e tyre të plotë.

Rekomandohet për:
Këlysh deri në 1 vjeç dhe qen shtatzënë ose me gji.

Nuk rekomandohet për:
Qentë të rritur ose të rritur.

Receta e pulës për ushqimin e thatë të këlyshëve me ekuilibrin e duhur të përbërësve dhe mineraleve për të mbështetur zhvillimin e trurit dhe syve. Përmban DHA nga vaji i peshkut, si dhe proteina cilësore për rritjen e muskujve të dobët.

 

Puppy Age (months) MONTHS 1-3 MONTHS 4-9 MONTHS 10-12
Body weight (kg) Dry grams Dry grams Dry grams
1 55
3 125
5 185 155 125
10 310 260 205
15 420 350 280
20 435 350
25 410
30 470
50 695
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan, Ushqim me pulë për këlyshë, 2.5 kg

€25,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)