Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742026084

Hill's Science Plan, Ushqim për këlyshë të rracave të mëdha, 14.5 kg

€87,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hill's Science Plan Large Breed  me pulë është një ushqim i plotë  për këlyshët deri në 18 muaj që do të rritet në 25 kg+ kur të rriten.

Recetë pule ushqim për këlysh të racës së madhe, me kalcium për rritjen e kontrolluar të kockave. Me DHA për të mbështetur zhvillimin e syve dhe funksionin e trurit dhe minerale të balancuara për kocka dhe dhëmbë të fortë.

Growth

Pesha e qenit në kg Sasia ditore (gram) nga 13 deri 18 muaj Sasia ditore (gram) nga 10 deri 12 muaj Sasia ditore (gram) nga 4 deri 9 muaj Sasia ditore (gram)- më pak se 4 muaj
1 60
2 100
4 165
5 195
10 270 325
20 330 365 460 550
30 445 495 620 745
40 555 615 770
50 655 730 910
60 750 835
70 845
80 930
90 1020
80+ 113 per 10 kgs
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan, Ushqim për këlyshë të rracave të mëdha, 14.5 kg

€87,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)