Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742026176

Hills Science Plan Mature, Ushqim me pulë për qen 7+ vjeç, 14 kg

€75,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

 

Hill's Science Plan Mature 7+ me pulë (pulë 7%; shpendë totale 12%) është një ushqim i plotë për kafshët shtëpiake për qen të mesëm nga 7 vjeç.Ofron ushqim të lehtë për t'u tretur me një përzierje sinergjike të përbërësve për të ndihmuar në mbështetjen e nivelit të energjisë dhe aktivitetit.


Përfitimet kryesore

Omega-6 dhe vitaminë E për lëkurë dhe pallto të bukur
Qengji dhe oriz me cilësi të lartë për tretje të butë dhe të shëndetshme
Mineralet e ekuilibruar për shëndetin e zemrës dhe veshkave
Rekomandohet për:
Qentë e rritur të pjekur mbi 7 vjeç.

Nuk rekomandohet për:
Këlyshët, ose qentë e rritur (< 7 vjeç). Qentë shtatzënë ose me gji. Gjatë shtatzënisë ose gjidhënies, qentë duhet të kalojnë në ushqimin e këlyshëve.

 

Body weight (kg) Dry grams
2.5 55
5 90
7.5 120
10 150
20 250
30 340
40 425
50 500
60 + 9 per kg

 

 

Shiko të gjitha informacionet

Hills Science Plan Mature, Ushqim me pulë për qen 7+ vjeç, 14 kg

€75,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)