• Sku:
  • Barkodi: 52742024769

Hill's Science Plan Small&Mini, Ushqim me pulë për Qen, 6 kg

€50,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

I madh në dashuri, i vogël në madhësi. HILL'S SCIENCE PLAN Ushqimi për qentë e vegjël dhe të vegjël për të rritur me pulë është ushqim i përshtatur për nevojat unike të qenve të vegjël dhe mini gjatë kulmit të jetës së tyre. Bërë posaçërisht me kokërr më të vogël.

Përbërës lehtësisht të tretshëm për tretje të shëndetshme
Përzierje ushqyese Omega-6 dhe Vitamina E për lëkurë të shëndetshme dhe gëzof të shkëlqyeshëm
Proteina me cilësi të lartë për muskujt e dobët
Përmban përzierjen tonë speciale antioksiduese Small & Mini për mbështetjen e imunitetit gjatë gjithë jetës
Rekomandohet për:
Qentë e rritur 1 - 6 vjeç që peshojnë deri në 10 kg kur janë rritur plotësisht.

Nuk rekomandohet për:
Këlyshët, ose qentë e rritur të rritur (> 6 vjeç). Qentë shtatzënë ose me gji. Gjatë shtatzënisë ose dhënies së gjirit, qentë duhet të kalojnë në ushqimin e qenve të vegjël dhe të vegjël të HILL'S SCIENCE PLAN.

Body weight (kg)

Dry grams
1.5 40
2 50
3 70
4 85
5 100
7.5 135
10 170

 

                                                                

 

Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Small&Mini, Ushqim me pulë për Qen, 6 kg

€50,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)