Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742025216

Hill's Science Plan Medium Perfect Weight, 12 kg

€85,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqimi i qenve për të rritur me pulë ofron ushqim të shijshëm, të provuar klinikisht për të arritur dhe mbajtur peshë të shëndetshme. Formula jonë e pasur me proteina dhe fibra të pasura me L-carnitine dhe vaj kokosi ndihmon në mbështetjen e metabolizmit të kafshëve shtëpiake.

Përfitimet kryesore

Humbje peshe e sigurt dhe efektive me rezultate të dukshme
Mbajtja e peshës së shëndetshme dhe mbështetja e peshës afatgjatë
Fibrat prebiotike për tretje të butë
Rekomandohet për:
Qentë e rritur mbi 1 vjeç që kërkojnë më pak kalori (d.m.th qentë që janë më pak aktivë, të sterilizuar ose të prirur për shtim në peshë).

Nuk rekomandohet për:
Këlyshët, qentë shtatzënë ose pleqsh. Gjatë shtatzënisë ose gjidhënies, qentë duhet të kalojnë në ushqimin e këlyshëve të PLANIT SHKENCOR HILL'S.

 

Pesha trupore (kg) Sasia në gram
2.5 60
5 105
7.5 140
10 175
20 295
30 395
40 495
50 585
60 + 11 per kg
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Medium Perfect Weight, 12 kg

€85,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)