Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742023649

Hill's Science Plan Kitten, Ushqim me pulë per kotele, 1,5 kg

€20,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqimi i thatë i maceve për kotele është formuluar posaçërisht për nevojat e zhvillimit të koteleve, në mënyrë që ato të kenë fillimin më të mirë në jetë dhe të rriten në potencialin e tyre të plotë. Mbështet imunitetin dhe rritjen e shëndetshme te kotele DHA nga vaji i peshkut për zhvillim të shëndetshëm të trurit dhe syve Minerale të ekuilibruar për kocka dhe dhëmbë të fortë

PËRBËRJA: Mielli i pulës dhe gjelit të detit (pule 29%; shpendë totale 45%), misër, yndyrë shtazore, tretje, minerale, vaj peshku (1.3%), tul panxhari i tharë, fara liri, vaj vegjetal, celulozë.


PËRBËRËSIT ANALITIK: Proteina 38,6%, Përmbajtja e yndyrës 23,5%, DHA 0,15%, Fibra e papërpunuar 1,5%, Hiri i papërpunuar 7,3%, Kalcium 1,3%, Fosfor 1,0%, Natrium 0,48%, Kalium 0,83%, Magnez për kg: Vitamina A 9,390IU, Vitamina D3 798IU, Vitamina E 600mg, Vitamina C 90mg, Beta-karoten 1.5mg.

Tabela e të ushqyerit ditor:

1-3 MONTHS 4-6 MONTHS 7-12 MONTHS
Actual Kitten Body Weight kg Cans 82g Dry grams Cans 82g Dry grams Cans 82g Dry grams
0.5 1 5
1 1 25 1 15
1.5 1 40 1 30 1 20
2 1 55 1 45 1 30
2.5 1 55 1 40
3 1 70 1 50
3.5 1 80 1 60
4 1 70
4.5 1 75
5 1 85
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Kitten, Ushqim me pulë per kotele, 1,5 kg

€20,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)