Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742041230

Hill s Prescription Diet Cat i / d Digestive Care, Ushqim për mace, 1.5kg

€24,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

B302008_Other_QR_ID_en-MM_71_v01_HD_23-98p_AE002 from Hill's Pet Nutrition on Vimeo.


Hill's i/d Dry Cat Food është ushqim shumë i tretshëm i formuluar posaçërisht për të ndihmuar në reduktimin e shqetësimeve të tretjes dhe për të siguruar thithjen e lehtë të lëndëve ushqyese. Është i pasuruar me elektrolite dhe vitamina B ndihmojnë në zëvendësimin e lëndëve ushqyese të humbura. Bërë me teknologjinë ActivBiome+ të Hill, një përzierje e veçantë e fibrave prebiotike, e treguar klinikisht se ushqen me shpejtësi mikrobiomën e zorrëve për të mbështetur cilësinë optimale të jashtëqitjes dhe shëndetin e tretjes. Fortifikuar me Omega-3 & Omega-6 dhe antioksidantë të provuar klinikisht për të ndihmuar në mbështetjen e një sistemi të shëndetshëm imunitar. Hill's Prescription Diet i/d Dry Cat Food plotëson nevojat e veçanta ushqyese të koteleve dhe maceve të rritura dhe është bërë me mish pule për një shije të parezistueshme që macja juaj do ta pëlqejë.

Si punon:
Formulë shumë e tretshme për të mbështetur thithjen e lehtë të lëndëve ushqyese
Përzierje unike prebiotike për të ushqyer aktivitetin e baktereve të dobishme të zorrëve
Bërë me teknologjinë pronësore të përbërësve ActivBiome+ të Hill, një përzierje e veçantë e fibrave prebiotike, për të ushqyer me shpejtësi mikrobiomën e zorrëve
E pasur me elektrolite dhe vitamina B
Antioksidantë të provuar klinikisht
Ka shtuar Omega-3 & Omega-6
Si ndihmon:
Dieta me recetë Hill's i/d Dry Cat Food është ushqim i shkëlqyer me shije të provuar klinikisht se ushqen mikrobiomën e zorrëve dhe ndihmon në reduktimin e shqetësimeve të tretjes.Ushqim shumë i shijshëm për të rimbushur lëndët ushqyese të humbura
Punon shpejt për të promovuar jashtëqitje të shëndetshme dhe ndihmon në përmirësimin e tretjes
Ndihmon në rikthimin e nivelit të energjisë dhe promovon një sistem të shëndetshëm imunitar
Plotëson nevojat e veçanta ushqimore të koteleve dhe maceve të rritura


S+OXSHIELD: Formuluar për të promovuar një mjedis urinar që redukton rrezikun e zhvillimit të kristaleve të struvitit dhe oksalatit të kalciumit

Shiko të gjitha informacionet

Hill s Prescription Diet Cat i / d Digestive Care, Ushqim për mace, 1.5kg

€24,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)