• Sku:
  • Barkodi:

Hemovet, 60 tableta

€14,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Preparat mbështetës për qentë me simptoma të anemisë, përmban substanca të nevojshme për procesin hematopoietik. Rekomandohet si një suplement që mbështet infestimet me Babesia canis, aneminë dhe pas heqjes së shpretkës. Mbështet palcën e eshtrave, siguron hekur heme shumë të absorbueshëm, mbështet prodhimin e rruazave të kuqe të gjakut, hemoglobinën dhe transportin e oksigjenit dhe lehtëson rikuperimin.

Pse HemoVet?

përmban hekur heme shumë të absorbueshëm
përmban përbërës të përfshirë në procesin e formimit të gjakut
hekuri i përfshirë në HemoVet mbështet transportin e duhur të oksigjenit në trup.

 

Përbërësit aktivë: hekur, bakër, vitaminë B6, vitaminë B12, acid folik, vitaminë C.

Shiko të gjitha informacionet

Hemovet, 60 tableta

€14,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)