• Sku:
  • Barkodi: 4017721824286

Gran Carno mish qingji, Monoprotein, 400 gr.

€3,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Gran Carno monoprotein me mish qingji siguron një racion të plotë, shumë i përshtatëshëm edhe për qen introlerante dhe me tendencë alergjie.

65% qengj (zemra, mëlçi, mushkëri, rumen), karbonat kalciumi, klorur natriumi.

Pesha e qenit g në ditë: 


3 - 9 kg  - 180 - 400 g
15 - 22 kg -  600 - 800 g

Shiko të gjitha informacionet

Gran Carno mish qingji, Monoprotein, 400 gr.

€3,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)