Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 4017721827331

Gran Carno, mish gjedhi+ mish qingji, 400 gr.

€2,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda

Përshkrimi i produktit

Përmbajtja e tij e lartë e mishit e bën GranCarno një kënaqësi unike për çdo qen! Përpunimi i shpejtë dhe i butë i përbërësve të freskët e të mishit siguron që të gjitha vitaminat dhe mineralet thelbësore të ruhen në këtë ushqim të lagësht. Ushqimi i qenve GranCarno i mbështet qentë gjatë çdo faze të jetës së tyre. Një markë me cilësi të lartë që qentë e duan - gjithmonë e përshtatshme për speciet dhe e përshtatur me moshën dhe kërkesat e tyre ushqyese. Shija e pastër e mishit në GranCarno do ta kënaqë mikun tuaj me katër këmbë herë pas here.
Shiko të gjitha informacionet

Gran Carno, mish gjedhi+ mish qingji, 400 gr.

€2,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)