Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 4017721827287

Gran Carno Junior, mish gjedhi+gjeldeti, 400 gr.

€2,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda

Përshkrimi i produktit

Një qen, si mishngrënës, ka nevojë për mish të freskët si lëndë ushqyese kryesore. Për këtë arsye, Animonda GranCarno përbëhet vetëm nga përbërës të përzgjedhur, si: muskuli i zemrës, mëlçia ose mushkëritë.

Mish i cilësisë më të lartë.
Përgatitja e plotë e përbërësve të freskët garanton ruajtjen dhe përthithjen optimale të lëndëve ushqyese. Fakti që fibrat natyrale të mishit janë të dukshme dëshmon freskinë dhe natyralitetin e ushqimit. Kjo garanton shije të shijshme dhe tretshmëri të lartë.

Pa grurë
Për më tepër, nuk ka burime të karbohidrateve, të tilla si drithërat, patatet dhe soja, si dhe çdo lloj përmirësuesi të shijes, ngjyra artificiale ose konservues. Kombinimi i duhur i antioksidantëve mbron dhe forcon sistemin imunitar.
Shiko të gjitha informacionet

Gran Carno Junior, mish gjedhi+gjeldeti, 400 gr.

€2,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)