• Sku:
  • Barkodi: 5907752658419

GeriatiVet Dog

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Suplemente që përmbajnë beta 1,3/1,6-glucan, glukozaminë, L- karnitinë, Vit.E, Omega 3, Luteinë, HMB. Shtesa ushqimore GeriatiVet në vecanti preferohet në qen seniorë (+6 vjec) për rritje të imunitet, favorizimin e shëndetit të kyqeve dhe një jete të shëndetëshme në përgjithësi.
Shiko të gjitha informacionet

GeriatiVet Dog

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)