Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585067323

Furçë për krehje Flamingo

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kjo furçë e dobishme për qen, e quajtur edhe një furçë më e hollë, jo vetëm që eliminon qimet e lira nga pallto, por edhe papastërtitë dhe pluhurin. E thjeshtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u pastruar. Ideale për një pallto me shkëlqim!


  • Materiali: plastikë
  • Karficat e lakuar imët ndihmojnë në zgjidhjen e nyjeve në pallto dhe heqjen e qimeve të lëshuara
  • I përshtatshëm për qen me pallto të shkurtër ose të gjatë
  • Doreza e gomës siguron një kapje më të mirë
Shiko të gjitha informacionet

Furçë për krehje Flamingo

€5,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)