Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585190250

Furçë masazhi për mace Flamingo

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 3 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Trajtojeni macen tuaj me harkun e masazhit Arch! Kjo perlë e vogël nuk është vetëm argëtuese, por edhe e mrekullueshme për kujdesin dhe veshjen e thonjve të maces suaj. Furça e masazhit ofron relaksim, ndërsa jastëku i gërvishtjeve i mban ato kthetra të mprehta. 

  • Materiali: plastikë me furça najloni
  • Mbështet kujdesin natyral të leshit
  • Masazhon lëkurën dhe përmirëson qarkullimin e gjakut
  • Largon flokët e lëshuar nga pallto
Shiko të gjitha informacionet

Furçë masazhi për mace Flamingo

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)