• Sku:
  • Barkodi: 8014302189563

Ferribiella Magic brush, Krehër për Qen

€21,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

Furça Magjike Ferribiella

Furçë e madhe për gëzof të gjatë dhe të shkurtër
Për të filluar krehjen me këtë furçë, duhet të bëjmë një ndarje në flokë dhe t'i ndajmë. Me njërën dorë kapni qimet e sipërme dhe me tjetrën krehni duke i shtrirë qimet nga rrënja deri te majat.

PARALAJMËRIM: mos e prekni lëkurën e qenit pasi kjo mund të shkaktojë acarim.

Mënyra për të vazhduar me krehjen është nga poshtë lart. Kjo do të thotë, duke dhënë drejtim të kundërt me drejtimin e rritjes së flokëve.

Kjo është e favorshme për kafshët shtëpiake, sepse është pa nyje dhe e shtrirë mirë.


Furçoni me një sistem të përshtatshëm vetëpastrim për heqje të lehtë të qimeve pas larjes. Kapje jo rrëshqitëse.

Ideale për qentë me flokë të gjatë, kaçurrelë dhe të leshtë.

Shiko të gjitha informacionet

Ferribiella Magic brush, Krehër për Qen

€21,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)