• Sku:
  • Barkodi: 5400585176803

Fontanë për kafshë Flamingo

€40,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 1 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Sigurohuni që shoku juaj gëzof të ketë gjithmonë ujë të pijshëm të freskët dhe të pastër me shatërvanin e pijes Adriana! I pajisur me një pompë dhe filtër, ky shatërvan është i përsosur për qentë, macet dhe kafshët e tjera shtëpiake. Kapaciteti i tij prej 2 litrash siguron që kafsha juaj të ketë ujë të mjaftueshëm për të pirë gjatë gjithë ditës dhe pjesa e përparme transparente ju lejon të monitoroni me lehtësi nivelin e ujit. Shatërvani vjen i kompletuar me një përshtatës, filtër dhe tas pijesh, kështu që është gati për t'u përdorur menjëherë nga kutia!


  • Materiali: plastikë
  • Motivon qenin ose macen tuaj të pijë më shumë
  • Pompë e qetë, e cila automatikisht ndalon nëse niveli i ujit është shumë i ulët
  • Filtri i karbonit aktiv siguron një cilësi të përmirësuar të ujit
  • Zëvendësoni filtrin pas 21 deri në 28 ditësh
  • Përfshin 1 filtër, filtrat zëvendësues disponohen veçmas
  • Përfshirë kabllon USB dhe përshtatësin (gjatësia e kabllit: 1.45
Shiko të gjitha informacionet

Fontanë për kafshë Flamingo

€40,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)