• Sku:
  • Barkodi:

Enë digjitale PetSafe, për qen & mace, 2 x 355 ml, e kaltër e errët

€85,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 1 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Enë ushqyese automatike, e programueshme për 2 shujta gjatë ditës. Ka kapacitet 2 x 355 ml. E përshtatshme për kafshë të vogla dhe të mesme.

Shiko të gjitha informacionet

Enë digjitale PetSafe, për qen & mace, 2 x 355 ml, e kaltër e errët

€85,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)