• Sku:
  • Barkodi: 8014302276546

Dhëmbëzues me litar të zi, me unazë gome të verdhë për qen

€7,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 2 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

Dhëmbëzues me litar të zi, me unazë gome të verdhë, nga marka Ferribiella. Ky litar është shumë rezistent dhe është i përgatitur për të qenë një lodër e qëndrueshme dhe për t'u luajtur nga qentë. Diametri i rrathit është 8.5 cm, ndërsa lodra është 28 cm e gjatë.

Shiko të gjitha informacionet

Dhëmbëzues me litar të zi, me unazë gome të verdhë për qen

€7,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)