Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852132109

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Velvet, me pulë, 80gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë plot proteina, e bazuar në fileto të vërteta pule, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese të zemrës, mëlçisë dhe gjilpërave, të përziera në një mousse të butë dhe prej kadifeje.

PËRBËRËSIT
mish pule 67% (stomak pule5%, mëlçi 5%, zemra 5%), lëng pule 27%, vaj luledielli i rafinuar, niseshte tapioke, pluhur veze, minerale.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Velvet, me pulë, 80gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)