Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852132208

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Velvet, me pulë dhe vezë thëllëze, 80gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë plot proteina, e bazuar në fileto të vërteta pule, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese zemre, mëlçie dhe gjizë dhe vezë të shijshme thëllëza, të përziera në një mousse të butë.

Përbërësit:
mish pule 61% (stomak pule 5%, mëlçi 5%, zemra 5%), lëng pule 28%, vezë thëllëz 4%, vaj luledielli i rafinuar, niseshte tapioke, pluhur veze, minerale.

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Velvet, me pulë dhe vezë thëllëze, 80gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)