Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222239135

Brushë profesionale për qen & mace, Croci, Barber Shop

€13,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Kjo furçë Croci është e përshtatshme për të gjitha llojet e qimeve të qenve dhe maceve. Mund të përdoret në rregullimin e përditshëm për të zgjidhur nyjet dhe për të eliminuar papastërtitë.

Furça është e pajisur me një dorezë ergonomike, e parrëshqitshme dhe e rehatshme për tu mbajtur. Dhëmbët e imët çelik inox kanë majat e rrumbullakosura që janë veçanërisht të buta me lëkurën. Falë një jastëku të butë, dhëmbët e furçës mund të përshtaten me trupin e kafshës shtëpiake. e topthave të qimeve ( de-tangle).
Shiko të gjitha informacionet

Brushë profesionale për qen & mace, Croci, Barber Shop

€13,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)