Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222239173

Brushë profesionale për qen & mace, Croci, 2in1

€14,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

2 in 1 brusha i përshtatshëm për kafshë qime gjatë dhe qime shkurtër. Largon qimet nga gëzofi i dyfishtë dhe shërben për zgjidhjen e topthave të qimeve ( de-tangle).
Shiko të gjitha informacionet

Brushë profesionale për qen & mace, Croci, 2in1

€14,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)