Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222239142

Brushë profesionale për qen & mace, Barber Shop, Croci

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Një brushë e veçantë me dhëmbë të imët është e përshtatshme për të gjitha llojet e qimeve. Doreza ergonomike që nuk rrëshqet, përveçse është jashtëzakonisht elegante dhe profesionale, mundëson një kapje të rehatshme, duke e bërë larjen më të lehtë dhe më të shpejtë.

Kjo brushë është e përshtatshme për të gjithë qentë që kanë një lloj gëzofi që tenton të nyjëzohet ose të ngatërrohet.

Përmasat: 19,5 x 12,5 x 4 cm
Materiali: kokë druri, majë çelik inox

Shiko të gjitha informacionet

Brushë profesionale për qen & mace, Barber Shop, Croci

€15,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)