Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 5
  • Barkodi: 5400585068924

Brushe pastrimi dhe masazhimi, Margo, Flamingo.

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Brushë pastrimi dhe masazhe e cila lehtëson pastrimin e qenëve dhe macave, Brusha ka pjesën e vecantë e cila mbushet me shampo dhe ujë pastaj me butonin e plastikës liron shkumën. Shumë e lehtë dhe praktike në përdorim.

Shiko të gjitha informacionet

Brushe pastrimi dhe masazhimi, Margo, Flamingo.

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)