Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231130979

Bio band, kollare antiparazitare repeluese, 3 muaj mbrojtje.

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Bio Band Repulsive Collar është një produkt natyral që ofron veti repulsive kundër pleshtave, rriqrave dhe mushkonjave.

Kollarja është efektive për 3 muaj.

Nuk çaktivizohet nga uji ose lagështia dhe nuk mjegullon shqisat e nuhatjes së kafshës.

Madhësia: 65 cm.


Përbërja

Ekstraktet e Margosa, vaj esencial i Pennyroyal Mint, vaj esencial i Eukalipt.
Shiko të gjitha informacionet

Bio band, kollare antiparazitare repeluese, 3 muaj mbrojtje.

€5,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)