• Sku:
  • Barkodi:

Allermyl Shampo për qen & mace, Virbac, 200 ml.

€16,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Virbac

Përshkrimi i produktit

E krijuar posaçërisht për të përmbushur nevojat e qenve dhe maceve që vuajnë nga një çekuilibër i barrierës së lëkurës, Shampo ALLERMYL® është një mikroemulsion unik shkumës që kombinon përbërës të ndryshëm për të ndihmuar në ruajtjen e integritetit të barrierës së lëkurës dhe ekuilibrit natyror mikrobik.

- Mbrojtje e përmirësuar e barrierës së lëkurës kundër agresioneve mjedisore: efekte qetësuese dhe hidratuese (Skin Lipid Complex™).
Shiko të gjitha informacionet

Allermyl Shampo për qen & mace, Virbac, 200 ml.

€16,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)