Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231112852

Vaj Salmoni per qen dhe mace 430 ML

€12,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Vaji i salmonit Beaphar është një suplement natyral i shijshëm për macet dhe qentë, që rrjedh nga peshkimi i qëndrueshëm. Është natyralisht i pasur me Omega 3 dhe 6, të cilat ofrojnë një burim të mirë të acideve yndyrore esenciale, duke përfshirë EPA dhe DHA. Përfitimet shëndetësore përfshijnë ndihmën për të ndihmuar lëvizshmërinë e maceve dhe qenve, mbështetjen e zemrës dhe sistemit kardiovaskular dhe ndihmën për të mbajtur një shtresë me shkëlqim. Vaji i salmonit Beaphar ofron një burim të shkëlqyer energjie për macet në natyrë dhe qentë aktivë. Ndihmon në promovimin e vitalitetit dhe mund të përdoret për të ndihmuar në rritjen e shijes së ushqimit.

 

Udhëzimet
LEXO GJITHMONË PLOTËSISHT ETETIKETEN E PRODUKTIT PARA PËRDORIMIT.

Duke përdorur tabelën e mëposhtme, jepini kafshës suaj vëllimin e rekomanduar të vajit të salmonit Beaphar në ditë.

Macet: 7.5 ml
Qentë e vegjël: 7.5 ml
Qentë të mesëm: 10 ml
Qentë e mëdhenj: 15 ml

Shkundni mirë shishen përpara përdorimit dhe hidheni ose përzieni në ushqimin normal të kafshës suaj.

Gjithmonë Të keni në dispozicion ujë të pijshëm të freskët.

Përbërja
Përbërësit: Vaj salmonI, acide yndyrore omega 3 dhe 6

Shiko të gjitha informacionet

Vaj Salmoni per qen dhe mace 430 ML

€12,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)