Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5902768346527

Ushqim për qen, me salmon dhe patate, Dermatosis, 2 kg.

€21,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Një dietë eliminuese për qentë me sëmundje të lëkurës pavarësisht nga etiologjia.
Rekomandohet për reaksione negative dhe alergji.


Burimi i një proteine (salmon)
Ndihmon për të shmangur alergjenët e tjerë të proteinave, të cilët mund të shkaktojnë simptoma.

Acidet yndyrore omega-6 - përqendrim i shtuar
Mbështet funksionin e lëkurës, përmirëson cilësinë e shtresës dhe, duke rritur pengesën e lëkurës, parandalon depërtimin e alergeneve mjedisore në organizëm.

Acidet yndyrore omega-3 – të shtuara, mbron nga efektet negative të dermatitit.

Fruktooligosakaride (FOS), manan-oligosakaride (MOS) – shtuar
Prebiotikët e përdorur nga bakteret e traktit tretës ndihmojnë në stabilizimin e florës së zorrëve, furnizimin me energji të qelizave të zorrës së trashë dhe stimulojnë në mënyrë jo specifike mekanizmat imunologjikë në traktin tretës.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen, me salmon dhe patate, Dermatosis, 2 kg.

€21,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)