• Sku:
  • Barkodi: 5902414203129

Ushqim për qen, me lepur dhe patate, Dermatosis, 2 kg.

€23,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Një ushqim dietik i plotë dhe i ekuilibruar për qentë e rritur, administrimi i të cilit redukton intolerancën ndaj përbërësve dhe lëndëve ushqyese dhe mbështet funksionet e lëkurës në rastin e dermatozës dhe rënies së tepërt të flokëve.

Dermatosis Dog Rabbit & Potato përmban një burim të përzgjedhur, shumë të tretshëm të proteinave shtazore (Lepuri).

Burimi i karbohidrateve në ushqim janë patatet, të cilat minimizojnë rrezikun e intolerancës ndaj glutenit. Ushqimi përmban omega-6 dhe 3 acide yndyrore esenciale të shtuara që mbështesin funksionin e lëkurës dhe përmirësojnë cilësinë e veshjes. Mananoligosakaridet (MOS) dhe fruktooligosakaridet (FOS) mbështesin rinovimin dhe stabilizimin e mikroflorës së traktit tretës. Xhenxhefili shtesë stimulon lëvizshmërinë e traktit tretës.timulojnë në mënyrë jo specifike mekanizmat imunologjikë në traktin tretës.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen, me lepur dhe patate, Dermatosis, 2 kg.

€23,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)