• Sku:
  • Barkodi: 8698995030601

Ushqim për mace të rritura, Reflex plus skincare me salmon, 1,5 kg

€9,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Reflex Plus

Përshkrimi i produktit

Ushqim i thatë i maceve super premium i kompletuar dhe i balancuar me salmon për macet e të gjitha racave të moshës mbi 12 muaj.

 

Permbajtja:

Proteinat e salmonit të hidrolizuara, Proteinat e pulës (të dehidratuara), misri, yndyra e pulës, oriz, shije peshku, vaj salmoni, vaj açuge, krill (euphausia superba), vitamina dhe minerale, lignocelulozë e përpunuar, fibra kallami sheqeri, psilium, mikroalga, maja e birrës, Ksilo-oligosakaride, Kripë, Yucca schidigera, DL- Metioninë, Argininë, Fenilalaninë, Tirozinë, Boronica e kuqe, Ekstrakti i Marigoldit, Aloe vera, Konservues - antioksidantë (E320 & E321).

 

Proteina 34%
Yndyra
22%
Celuloza
3%
Hiri 8%
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të rritura, Reflex plus skincare me salmon, 1,5 kg

€9,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)