• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim për mace të rritura, Alfa me salmon, 20 kg

€42,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Alfa Gatto Salmone është një ushqim për macet e rritura të të gjitha racave. Kujdesi për lëkurën, ideal për ruajtjen e lëkurës së shëndetshme dhe gëzofit me shkëlqim.
Alfa Gatto Salmone është një produkt me një vlerë të lartë ushqyese, i aftë për të ofruar një dietë të plotë dhe të ekuilibruar falë marrjes optimale të proteinave, yndyrave, karbohidrateve, vitaminave dhe mineraleve të dobishme për ushqimin dhe mirëqenien e maces tuaj. Pa ngjyra.

Me salmon.

Ushqimi mund të ushqehet i thatë pa asnjë shtesë.
Racionet ditore të listuara janë treguese.

Përbërja
Mishi i dehidratuar (min. 16%) i salmonit, misri, orizi, derivatet e grurit, vajrat dhe yndyrnat, tuli i panxharit, FOS, majaja e birrës, vaji i salmonit (3%), taurina, vitaminat.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të rritura, Alfa me salmon, 20 kg

€42,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)