• Sku:
  • Barkodi: 8052405661005

Ushqim për mace të rritura, Alfa me pulë, 20 kg

€42,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Alfa është një ushqim për macet e rritura të të gjitha racave. 

Ideal për lehtësimin e nxjerrjes së topave të flokëve dhe mbrojtjen e traktit intestinal.
Alfa Gatto Pollo është një produkt me një vlerë të lartë ushqyese, i aftë për të ofruar një dietë të plotë dhe të ekuilibruar falë marrjes optimale të proteinave, yndyrave, karbohidrateve, vitaminave dhe mineraleve të dobishme për ushqimin dhe mirëqenien e maces tuaj. Pa ngjyra.

Me pule.

Ushqimi mund të ushqehet i thatë pa asnjë shtesë.
Racionet ditore të listuara janë treguese.

Përbërja
Mish i dehidratuar (pule min. 16%), misër, oriz, derivate gruri, vajra dhe yndyrna, tul panxhari, FOS, maja birre, vaj salmon (3%), taurinë, vitamina.

 

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të rritura, Alfa me pulë, 20 kg

€42,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)