• Sku:
  • Barkodi: 4017721838733

Ushqim për mace , me përmbajtje pule & mish vici, Carny, 1.75kg

€18,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda and Carny

Përshkrimi i produktit

Carny Adult Dry Food- Pulë + Mish viçi kënaq macet me një përqindje të lartë të mishit të freskët të pulës dhe përbërësve shtazorë. Ushqimi i plotë për macet e rritura përmban të gjitha lëndët ushqyese jetike që macet kanë nevojë çdo ditë.
Përbërja: 35% mish pule e freskët, proteina shpendësh (e tharë), niseshte patate (e tharë), niseshte bizele, bizele, tul panxhari, 4% proteina viçi (e thatë), proteina e shpendëve, yndyra e shpendëve, mëlçia e shpendëve, 1% vaj salmoni, fibra bizele, minerale, çikore (e tharë).
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace , me përmbajtje pule & mish vici, Carny, 1.75kg

€18,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)