• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim për mace Bonnie Adult, me pulë, 10 kg

€27,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqimi për macet e rritura Bonnie është formuluar për të plotësuar nevojat ditore ushqyese të maceve të rritura të moshës 1 vjeç e lart në mënyrë të plotë dhe të ekuilibruar dhe prodhohet duke përdorur produkte natyrale. Përbërja: Proteina shtazore e përpunuar , Yndyra shtazore , Gruri , Misri , Panxhari i dehidratuar , Krundet e grurit , Bonkaliti , Gluteni i misrit , Aroma e mëlçisë së pulës , Kripë , Maja e tharë e birrës , Taurina (3A370), Konservues - antioksidantë (E3210)

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace Bonnie Adult, me pulë, 10 kg

€27,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)