• Sku:
  • Barkodi: 4017721838795

Ushqim për kotele, me përmbajtje pule, Carny, 1.75kg

€18,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda and Carny

Përshkrimi i produktit

Ushqimi i thatë animonda për macet në rritje përmban të gjithë lëndët ushqyese jetike që nevojiten në këtë fazë të ndjeshme të jetës. Ushqimi i thatë i pulës Carny Kitten është prodhuar në Gjermani dhe nuk përmban soje, sheqer apo ngjyra artificiale.

Rekomandim për ushqyerjen:
Gjatë llogaritjes së sasisë ideale të ushqimit për macet, gjithmonë duhet të merret parasysh mosha, pesha dhe temperamenti i kafshës.

35% mish pule e freskët, proteina shpendësh (të thata), patate (të thata), yndyrë shpendësh, tul panxhari, niseshte bizele, bizele, proteina e shpendëve hidrol., mëlçi shpendësh, 1% vaj salmon, fibër bizele, çikore (e tharë).

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për kotele, me përmbajtje pule, Carny, 1.75kg

€18,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)