Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi: 8052405661012

Ushqim me mish viçi per mace te rritura, Alfa Cat, 2 kg

€8,00 EUR
€7,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqim i plotë për mirëmbajtjen e maceve të rritura dhe maceve të sterilizuara të të gjitha racave.


I pasur me mish viçi,100% italian.


Zgjidhja e rekomanduar nga Dagel për një mace të shëndetshme, të lumtur dhe jetëgjatë.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim me mish viçi per mace te rritura, Alfa Cat, 2 kg

€8,00 EUR
€7,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)