Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852100146

Ushqim komplementar për kotele, Schesir Baby Thrive, 20 copë

€7,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Baby Thrive Chicken me mëlçi pule në krem 160g në qese

Një suplement energjetik që mbështet rritjen, i indikuar për kotele që janë nën peshë ose humbin peshë, i bazuar në fileto të vërteta pule, me mëlçi pule ushqyese dhe të shijshme, të përzier në një shkumë të butë. I përshtatshëm nga dy javë të jetës. Kuti praktike me 20 pako për një shërbim, secila prej 8 g.

Suplement energjetik për kotele që janë nën peshë ose humbin peshë mbështet rritjen duke siguruar përmbajtje të lartë energjie e pasur me proteina nga mishi i vërtetë i pulës dhe mëlçia e pulës ushqyese dhe e shijshme në një konsistencë të lëngshme dhe delikate, e përshtatshme që nga mosha 2 javëshe e pasur me lëngje, për të siguruar hidratimin e nevojshëm për kotelen pa grurë përbërës cilësorë minimalisht të përpunuar me vlera të larta ushqyese në mini porcionin praktik që ju lejon ta shërbeni produktin vetëm (drejtpërsëdrejti nga qesja ose në tas) ose të përzier me një ushqim tjetër ideale për mbeturina

Përbërja
pulë 60%, vaj luledielli i rafinuar, mëlçi pule 7%, niseshte tapioke, pluhur veze, vaj salmon, ekstrakt peshku.
proteina 8%, yndyra e papërpunuar 30%, hiri i papërpunuar 1%, fibra e papërpunuar 0.1%. Lagështia 58%.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim komplementar për kotele, Schesir Baby Thrive, 20 copë

€7,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)