Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852230140

Ushqim komplementar funksional për tretje, Schesir Functions me kungull dhe bar gruri, 40 g

€1,30 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një produkt plotësues funksional, në një recetë të thjeshtë dhe me një konsistencë të këndshme, i bazuar në kungull të përzier me bar gruri të shtuar, për të ndihmuar macet me një tretje të ndjeshme.

 

PËRBËRËSIT
kungull 60%, niseshte tapioke, pluhur bari gruri 0.04%

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim komplementar funksional për tretje, Schesir Functions me kungull dhe bar gruri, 40 g

€1,30 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)