• Sku:
  • Barkodi: 052742015781

Ushqim i thatë për qen senior të racave të vogla, Hills Senior Vitality Small Breed, 6 kg.

€53,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hill's™ Science Plan™ Mini vitaliteti për të rritur 7+ vjec, me pulë dhe oriz është zhvilluar shkencërisht me shkencën më të avancuar të ushqimit për të ofruar ushqim që ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes tek qeni juaj i rritur 7+. Ushqimi ynë i saktë ndihmon në mbështetjen e kafshëve shtëpiake dhe qelizave të tyre ndërsa plaken. Hill's Science Plan Senior Vitality është formuluar shkencërisht me përbërës që ndihmojnë në mbështetjen: Funksioni i trurit, Sistemi imunitar i shëndetshëm, Veshja luksoze, Energjia dhe Vitaliteti, Sistemi tretës i shëndetshëm.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen senior të racave të vogla, Hills Senior Vitality Small Breed, 6 kg.

€53,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)