Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen, JOSI DOG ECONOMY 15 KG

€30,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Zgjedhja më e mirë për qentë e rritur! JosiDog Economy është një ushqim i plotë për qentë me kërkesa normale për energji. Kokrat janë kafshime krokante që janë vërtet të përtypura dhe kanë shije të mrekullueshme.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen, JOSI DOG ECONOMY 15 KG

€30,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)