Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace, JOSERA SENSICAT, 2KG.

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Lëndët e para të përzgjedhura, lehtësisht të tretshme në JOSERA SensiCat garantojnë tolerueshmërinë më të mirë të mundshme dhe për këtë arsye janë veçanërisht të përshtatshme për macet e ndjeshme ndaj ushqimit.

Shumë të përshtatëshme për mace me trakt të djeshëm digjestiv.

Anti-hairball.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace, JOSERA SENSICAT, 2KG.

€16,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)