Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 052742048871

Ushqim i thatë për këlysh, Hills Puppy Mini Small Lamb, 1.5 kg

€18,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

I madh në dashuri, i vogël në madhësi. HILL'S SCIENCE PLAN Ushqimi për qentë e vegjël dhe të racave të vogla me qengj dhe oriz është ushqim i përshtatur për nevojat e zhvillimit të këlyshëve të vegjël, në mënyrë që ata të kenë fillimin më të mirë në jetë dhe të rriten në potencialin e tyre të plotë.  Shumë i përshtatshëm edhe për këlysh që janë alergjik ndaj pules.

DHA nga vaji i peshkut për zhvillim të shëndetshëm të trurit dhe mineralet e ekuilibruar për kocka dhe dhëmbë të fortë.
Përbërës me cilësi të lartë dhe fibra të buta për barkun e ndjeshëm të qenushit tuaj
Përmban përzierjen tonë speciale antioksiduese Small & Mini për mbështetjen e imunitetit gjatë gjithë jetës.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për këlysh, Hills Puppy Mini Small Lamb, 1.5 kg

€18,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)