• Sku:
  • Barkodi: 4017721837118

Ushqim i lëngshëm për mace seniore , mish vici + zemër gjeldeti , Carny, 200 gr.

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda and Carny

Përshkrimi i produktit

Përbërja: 50% mish viçi (mish, mëlçi, mushkëri, zemër, veshka, sisë), 15% zemra gjeldeti, karbonat kalciumi, klorur natriumi.


Përbërja analitike:
proteina 10%, yndyrë 7%, fibër e papërpunuar 0,4%, hiri i papërpunuar 1,8%, lagështi 79%, taurinë 0,8 g/kg.


Animonda Carny është një ushqim në formën e një pateje të shijshme, i krijuar posaçërisht për të plotësuar kërkesat ushqyese të koteleve. Përgatitja e plotë e përbërësve të freskët siguron ruajtjen dhe përthithjen optimale të lëndëve ushqyese. Kjo garanton shije të shijshme dhe pranim më të mirë.

Mishi më cilësor:
Animonda Carny përgatitet vetëm nga lloje të zgjedhura të mishit me cilësi të lartë

Pa konservues të shtuar
Ushqimi nuk përmban soje, ngjyra, konservues artificialë ose përbërës të modifikuar gjenetikisht.

Pa grurë
Gjatë prodhimit të Animonda Carny, burimet e karbohidrateve si drithërat u hoqën - kjo zvogëlon rrezikun e alergjive dhe intolerancës ushqimore.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace seniore , mish vici + zemër gjeldeti , Carny, 200 gr.

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)