• Sku:
  • Barkodi: 8005852171061

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir me pulë dhe levrek, 85 g

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë Schesir e bazuar në pulë, e shoqëruar me levrekun e detit, një peshk i njohur si i pasur me proteina dhe omega 3, për një kombinim te shijes se kendshme. Përbërësit përgatiten në një qese për të kënaqur macet që preferojnë një aromë natyrale, por me një konsistencë më kompakte në tas. Shërbimi praktik prej 85 g, i krijuar posaçërisht për macet që hanë pjesë të vogla të ushqimit, është zgjidhja ideale për parandalimin e mbetjeve!Pula është përbërësi kryesor në këtë recetë

Pula shoqërohet me një shtesë të shijshme levreku

Të gjithë përbërësit e përzgjedhur nga Schesir janë 100% natyralë

Përbërësit gatuhen në avull dhe përgatiten me dorë

Të gjitha produktet Schesir janë të formuluara pa konservues apo ngjyra shtesë


Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir me pulë dhe levrek, 85 g

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)