• Sku:
  • Barkodi: 8005856750347

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir kitten care 3-12 me pulë dhe aloe, 85 gr

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Schesir Kitten 3-12 Chicken/Aloe është një recetë e bazuar në fileto të vërteta pule, të prera imët dhe të pasuruar me aloe, një bimë e njohur për vetitë e saj të dobishme dhe një shtesë të vogël vaji farash që siguron acide yndyrore omega. Pjata është në konservë, për një konsistencë tërheqëse dhe më kompakte në tas. E plotë dhe e balancuar për kotele në rritje nga 3 deri në 12 muaj.

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir kitten care 3-12 me pulë dhe aloe, 85 gr

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)