• Sku:
  • Barkodi: 8595602551255

Ushqim i lengshem me mish rose, Sam's field, 260 gr.

€2,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Nëse doni më të mirën për qenin tuaj, natyrisht i jepni atij ushqim që plotëson kujdesin e tij të jetës. Një përzgjedhje e përgjegjshme janë ushqimet Sam's Field, të tilla si ushqimet e konservuara super premium në gamën e Sam's Field Pouches. Këto konservuara super premi ushqime deri në 65% mish dhe janë pak drithëra. Përveç kësaj, ky ushqim nuk përmban soje dhe asnjë konservues apo ngjyrues artificial.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lengshem me mish rose, Sam's field, 260 gr.

€2,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)