• Sku:
  • Barkodi: 8005852750501

Ushqim i lëngëshëm për mace Schesir, tuna & pulë & oriz, 85 gr.

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Schesir Tuna & chicken & Rice, Adult Cat. 85g

Ushqim me cilësi të lartë për macet e rritura me përbërës 100% natyralë, pa ngjyrues dhe konservues të shtuar. Përzgjedhje e kujdesshme e pjesëve më të mira të pulës, të gatuara në avull dhe të përpunuara me dorë,

Përbërja:
Filetë pule 34.5%
tuna 26 %


Pas hapjes të ruhet në frigorfer dhe te konsumohet brenda 48h.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngëshëm për mace Schesir, tuna & pulë & oriz, 85 gr.

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)