Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852146731

Ushqim i lëngëshëm për mace Schesir Soup, tuna & kallamari 85 gr.

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Schesir Soup, Tuna & Calamari85g

Ushqim me cilësi të lartë për macet e rritura me përbërës 100% natyralë, pa ngjyrues dhe konservues të shtuar. Përzgjedhje e kujdesshme e pjesëve më të mira të pulës, të gatuara në avull dhe të përpunuara me dorë,

Përbërja: ton i egër 18%, ekstrakt peshku 4,5%, kallamar 4%,
niseshte tapioke 1,5%. Analiza: proteina 5%, yndyrë e papërpunuar 0,3%,
fibra të papërpunuara 0,3%, hiri i papërpunuar 1%. Lagështia 87%.


Pas hapjes të ruhet në frigorfer dhe te konsumohet brenda 48h.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngëshëm për mace Schesir Soup, tuna & kallamari 85 gr.

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)