Shitur
  • Sku:
  • Barkodi: 4017721835916

Supë për mace, me pulë, Carny Drink, 140 ml.

€1,20 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda and Carny

Përshkrimi i produktit

Carny Drink është një mes-racion shumë i përshtatshëm për të rritur hidratimin tek macet. Vjen në paketim 140 ml dhe duhet të ruhet në frigorifer, pas hapjes të konsumohet brenda 48h.
Shiko të gjitha informacionet

Supë për mace, me pulë, Carny Drink, 140 ml.

€1,20 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)