Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8859387701893

Shpërblime të lëngëshme Churu, Tuna & Bonita Flakes

€2,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Nuk është rasisht në 10shen e shpërblimeve më të mira në botë për mace. Secili tub nga Churu përmban shtesa të taurinës & vitaminës E. Mund të përdoret direkt ose si shtesë ushqimore. Nuk ka kolorantë dhe preservativë. I përshtatshëm për të gjitha moshat dhe racat.
Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime të lëngëshme Churu, Tuna & Bonita Flakes

€2,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)